Вентилятор безшумний зі зворотним клапаном Д 100 29дБ 8Вт
Артикул: 29дБ 8Вт
Вентилятор безшумний зі зворотним клапаном Д 100 29дБ 8Вт
Артикул: 29дБ 8Вт
669 00грн./шт.
Опис Вентилятор безшумний зі зворотним клапаном Д 100 29дБ 8Вт
Опис вентилятора
- Аеродинамічна форма крильчатки для зниження рівня шуму
- Зворотний клапан запобігає попаданню повітря з шахти при вимкненому вентиляторі
- Вбудований захист електродвигуна від перегрівання
- Клас захисту IP44
Як включати
Вентилятор можна включати:
- за допомогою стандартного вимикача, наприклад поєднаного з освітленням
- за допомогою регулятора РС-1-300, який може включати вентилятор, змінювати його продуктивність і вимикати
Допускається підключення до одного регулятора декількох вентиляторів. У такому разі продуктивність роботи підключених вентиляторів регулюватиметься одночасно.
Як підключається
Вентилятор живиться від мережі 220 В. Нижче приведена схема підключення вентилятора при використанні зовнішнього вимикача.
При підключенні вентилятора до регулятора необхідно керуватися схемою підключення, вказаною в паспорті регулятора.
Монтаж
Вентилятор можна встановити у витяжну шахту безпосередньо або через невеликий повітропровід. При монтажі через повітропровід рівень шуму трохи збільшується, а продуктивність витягу зменшується. При установці вентилятора безпосередньо в шахту переконайтесь, що від патрубка вентилятора до стінки шахти досить простору для нормальної роботи вентилятора. Це впливає на продуктивність і рівень шуму.
Усі місця з'єднань вентилятора з повітропроводом необхідно герметизувати за допомогою хомутів, герметика.
Інструкція по монтажу безпосередньо в стіну
- Відключіть подаюче живлення
- Зніміть решітку вентилятора
- Корпус вентилятора прикладіть до отвору шахти, розмітьте отвори.
- Виконайте отвори в стіні
- За допомогою саморізів прикріпить вентилятор
- Встановіть лицьові грати
- Подайте живлення електричної мережі.
Гарантія
Гарантія виробника на вентилятор 24 місяці(2 роки) за умови дотримання правил експлуатації, монтажу, транспортування і зберігання.
Особливості
Технічні характеристики Вентилятор безшумний зі зворотним клапаном Д 100 29дБ 8Вт
- 100 ммДіаметр
- 150*150 ммРозмір
- ПластикМатеріал
Купити Вентилятор безшумний зі зворотним клапаном Д 100 29дБ 8Вт в Україні
Відгуки покупців про Вентилятор безшумний зі зворотним клапаном Д 100 29дБ 8Вт
Написати відгук
Тут поки немає жодного відгуку. Будьте першим!