Специфіка сигнального кабелюГнучкий сигнальний кабель може мати мінімум дві струмопровідні жили - недороге та оптимальне рішення. Його стійкість до високих температур робить його безпечним для довкілля: можуть працювати від -40 до +50 градусів, а також витримують вологість на рівні 98%. Ці сигнальні кабелі мають високу довговічність і можуть прослужити більше 15 років, що дозволяє пролагоджувати їх практично в будь-якому місці. Сигнальний кабель може бути обладнаний захистом від електромагнітної радіації - екрануванням (кабель сигнальний неекранований) або без захисту - кабель сигнальний екранований. Екрани виготовляються з алюмополімерної або мідної фольги і використовуються, коли поблизу є джерела перешкод. Існує небагато видів сигнальних проводів, у тому числі за матеріалами провідних жил: мідні та алюмінієві. Другі мають велику гнучкість та ідеально підходять для приміщень з численною кількістю вигинів, у той час як мідні дроти використовуються для основних мереж. Крім того, деякі кабелі оснащені жилами з біметалічного сплаву: алюміній та мідь. Конструкція кабелю сигнального включає самі жили, шар ізоляції та захисну оболонку. Де можна використовувати сигнальний кабельПровід сигнальний має призначення для домофонних систем, але його застосування розширено до відеоспостереження, контролю доступу та управління. Крім цього, його використовують із датчиками диму для пожежної сигналізації та з телевізійними антенами, а також в електротехніці. Сигнальні кабелі універсальні і можуть монтуватися всередині будівель, у ґрунті або на відкритому повітрі, але їх застосування обмежене. При застосуванні сигнального кабелю для відеоспостереження важливо враховувати вплив перешкод на зображення. Потрібно укладати провід далеко від електричних ліній, ламп та інших джерел перешкод або застосовувати екранований тип кабелю щоб мінімізувати втрати сигналу на великих відстанях до 15-20 метрів. Усередині цієї межі якість сигналу залишається стабільною. Як коректно підібрати кабель сигнальний?Під час підбору сигнального кабелю слід врахувати кілька важливих аспектів: - Потрібно визначити умови, де саме прокладатиметься даний кабель: усередині або зовні приміщення. Тип ізоляції дроту має бути відповідним.
- Необхідно врахувати умови експлуатації та наявність можливих джерел перешкод поруч із кабелем. Це допоможе визначити, чи потрібний екранований кабель чи ні.
- Довжина кабелю також відіграє важливу роль, оскільки від неї залежить якість сигналу, що передається.
Купити кабель сигнальний в один клікДля різних систем слаботочного обладнання можна купити та використовувати міцний та надійний сигнальний кабель. Наприклад, їх застосування є актуальним для забезпечення безпеки об'єктів: охорони, пожежної сигналізації, системи контролю доступу, антен для телевізійних передач та інших цілей. Вибір оптимального сигнального кабелю залежить від умов експлуатації, монтажу та потрібної довжини. Якщо вам потрібна допомога у підборі найкращої моделі, звертайтесь до нас. Ми знайдемо відповідне рішення для ваших завдань. |