Датчик фотосенсор 25А HL472 LUXOR HOROZ
Артикул: 089-001-0003
Датчик фотосенсор 25А HL472 LUXOR HOROZ
Артикул: 089-001-0003
180 00грн./шт.
Опис Датчик фотосенсор 25А HL472 LUXOR HOROZ
Датчик фотосенсор HL472 починає працювати тільки при настанні сутінків, коли освітлення на вулиці погіршується і закінчує з настанням світанку. Пристрій пропускає через свої контакти електричний струм до дроселів ламп, які запалюють ліхтарі. Фотодатчик, що спрацьовує при зниженні освітлення до 5-50 лк, контакти, що витримують струм навантаження в 25A і замикаюче реле, сигнал до спрацювання якого подає вбудований фотодатчик - це основні компоненти звичайного сутінкового реле HL472.
Так, як прилад має ступінь захищеності IP 44, його можна монтувати, як усередині приміщення біля вікна, так і зовні будівлі під навісом, щоб на нього не потрапляли прямі краплі дощу.
Дане реле сутінкове Horoz HL472 має дуже потужні контакти, що комутують, здатні витримувати навантаження до 2700 Вт, що практично більше, ніж вдвічі більше, будь-якого стандартного сутінкового реле.
Технічні характеристики Датчик фотосенсор 25А HL472 LUXOR HOROZ
- Максимальний струм25А
- Напруга220-240V/50-60Hz
- Потужністьmax. 2700W
- Рівень освітленості<50LUX
- Ступінь захистуIP44
- Розміри135 x 72 x 78мм
Купити Датчик фотосенсор 25А HL472 LUXOR HOROZ в Україні
Відгуки покупців про Датчик фотосенсор 25А HL472 LUXOR HOROZ
Написати відгук
Кабель-провід
Матеріали для прокладання кабелю-проводу
Низьковольтні матеріали
Світильники
Лампи
Світлодіодна LED стрічка, комплектуючі
Розетки, вимикачі
Електроустановчі матеріали
Щити, металоконструкції
Матеріали для електромонтажу
Лічильники
Стабілізатори напруги
Джерела безперебійного живлення, акумулятори
Ajax
Заземлення, блискавкозахист
Електростанції
Електричний обігрів, терморегулятори
Сонячні електростанції
Електродвигуни
Вентиляція
Відеоспостереження
Тут поки немає жодного відгуку. Будьте першим!